Player Registration Night Schedule

May 18, May 24, June 1

Registration Night 1: Thursday, May 18, 2017 
Enck's Banquet and Conference Center, 1461 Lancaster Rd, Manheim, PA 17545


5:30 - 6:30

  1.  U10 Boys Premier 08 - Clark Habecker
  2. U10 Girls Academy 08 - Jack Kremer
  3. U10 Boys Elite 08 - Jared Harris
  4. U12 Girls Elite 06 - Chris Colletti
  5. U9 Girls Academy - Olivia Taylor-Yoder
  6. U10 Boys Academy 08 - Aleks Radovic
  7. U13 Girls Academy 05 - Mike Henning

 

6:30 -7:30

  1. U11 Boys Academy 07 - Clark Habecker
  2. U13 Girls Premier 05 - Chris Colletti
  3. U9 Boys Academy 09 - Aleks Radovic
  4. U9 Boys Premier 09 - Larry Julius
  5. U12 Boys Academy 06 - Will Whitty and Nick Hostetter
  6. U11 Girls Academy 07 - Olivia Taylor-Yoder
  7. U11 Girls Elite 07 - Jack Kremer

 

7:30 - 8:30

  1. U12 Boys Elite 06 - Mark Ludwig
  2. U12 Boys Premier 06 - Kalin Bankov
  3. U13 Girls Elite 05 - Will Thornton
  4. U14 Girls Elite 04 - Doug Harris
  5. U14 Girls Academy 04 - Will Whitty
  6. U12 Girls Academy 06 - Larry Julius

 

Registration Night 2: Wednesday, May 24, 2017

Enck's Banquet and Conference Center, 1461 Lancaster Rd, Manheim, PA 17545

5:30 - 6:30

  1. U10 Girls Classics Nova 08 - Ruben Shaffer
  2. U11 Girls Classics Nova 07 - JT Dorsey
  3. U14 Boys Premier 04 - Aron Bassoff
  4. U14 Girls Premier 04 - Larry Julius
  5. U9 Boys Classics Nova 09 - Niki Nikolic and Tito Tep
  6. U11 Boys Classics Nova 07 - Luke Wolf
  7. U13 Boys Academy 05 - Nick Hostetter
  8. U11 Boys Elite 07 - Davon Garcia

6:30 - 7:30

  1. U15 Girls Elite Blue 03 - Larry Julius
  2. U15 Girls Elite Green 03 - Jack Kremer
  3. U14 Girls Classics Nova 04 - Niki Nikolic 
  4. U12 Girls Classics Nova 06 - JT Dorsey
  5. U13 Girls Classics Nova 05 - Ruben Shaffer
  6. U15 Boys Premier 03 - Kalin Bankov
  7. U14 Boys Elite 04 - Charlie Grimes

7:30 - 8:30

  1. U13 Boys Elite 05 - Jamie Ellis
  2. U13 Boys Premier 05 - Davon Garcia
  3. U15 Boys Academy 03 - Steve Klein
  4. U15 Boys Elite 03 - Aron Bassoff
  5. U16 Girls Classics Nova 02 - Matt Sheibley
  6. U18 Girls Classics Nova 00 - Tito Tep and Niki Nikolic

 
Registration Night 3: Thursday, June 1, 2017
Enck's Banquet and Conference Center, 1461 Lancaster Rd, Manheim, PA 17545

5:30 - 6:30

  1. U16 Girls Academy 02 - Mike Henning
  2. U16 Girls Elite Blue 02 - Aron Bassoff
  3. U16 Girls Elite Green 02 - Chris Colletti and Heather Kemp
  4. U17 Girls Academy 01 - Todd Wawrousek
  5. U17 Girls Elite 01 - Leah McDerrmott
  6. U17 Boys Academy 01 - Steve Klein
  7. U14 Boys Academy 04 - Will Thornton

6:30 - 7:30

  1. U19 Girls Elite Blue 99 - Chris Colletti
  2. U19 Girls Academy 99 - Mike Henning
  3. U15 Girls Academy 03 - Todd Wawrousek
  4. U16 Boys Academy 02 - Will Thornton
  5. U16 Boys Premier 02 - Bogie Bogicevic
  6. U16 Boys Elite 02 - Kalin Bankov
  7. U19 Boys Academy 99 - Steve Klein

7:30 - 8:30 

  1. U19 Girls Elite Green 99 - Chris Wilson and Doug Harris
  2. U17 Boys Elite 01 - Mike Corney
  3. U17 Boys Premier 01 - Mark Ludwig
  4. U18 Boys Elite 00 - Dan Wagner
  5. U18 Boys Premier 00 - Tim Mehl
  6. U19 Boys Elite 99 - Tim Mehl